Competente lingvistice (limba romana) – programarea candidatilor

Competente lingvistice (limba romana) – programarea candidatilor

INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI
UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE ŞI DIGITALE NR. GL_35

 

PROGRAMAREA CANDIDAŢILOR
COMPETENŢE LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ LA LIMBA ROMÂNĂ

 

SALA 2  DATA 10.06.2014

NR. CRT.

NUME

INIŢIALA TATĂLUI

PRENUME

CLASA

INTERVAL ORAR

1.

ANDRONACHE

S.S

IULIA-RAMONA

12A

 

 

9-10

 2.

ANGHELI

M

NICOLA-SORINA

12E

 3.

ANTOFE

V

RAREŞ-VLĂDUŢ

12E

 4.

ARGHIR

RAMONA MARIA

12B

 5.

ARGHIRE

I

OANA

12B

 6.

BALOSIN

C

ELENA

12B

 7.

BĂLĂNICĂ

N

GEORGIANA

12E

 

 

10-11

 8.

BĂNCEANU

P

ANDREEA-CRISTINA

12E

 9.

BEJAN

V

CRISTINA

12B

 10.

BÎCLEA

P.G

VERONICA

12A

 11.

BLÎNDU

G

ANCA

12A

 12.

BORCEA

G

DAN

12A

 13.

BORŞ

V

DIANA ELENA

12A

 

 

11-12

 14.

BORŞAN

D

IONELA-CRISTINA

12E

 15.

BRĂESCU

E

EDUARD-BOGDAN

12E

 16.

BUGIAC

M

FLORINA

12B

 17.

BUIUC

D.T

MIRUNA-MIHAELA

12E

 18.

CARP

M

ANDREEA

12B

 19.

CHRISTOU

A

ANA-MARIA

12A

 

 

12-13

 20.

CONDRACHE

C

RALUCA

12B

 21.

CONDURACHE

V

NICOLETA

12E

 22.

CORCIOVEI

V

ANDREEA-OANA

12E

 23.

COZLOVSCHI

A.GH

ROMINA

12B

 24.

CRIVOI

V

DANIELA

12E

 25.

CURELARU

P

CORNEL-ALEXANDRU

12A

 

 

13.30-14.30

 26.

DOBREA

A.M.

IULIAN-VLAD

12A

 27.

DOGARU

GH

SIMONA-ANDRA

12E

 28.

DRĂGHICI

C

FLORENTINA-GEORGIANA

12B

 29.

DROCAN

I.F

MARIA-ANDREEA

12B

 30.

DUMITRIU

E.D

IOANA

12E

 31.

DUNAS

V

GALINA

12E

 

 

14.30-15.30

 32.

FILIUŢĂ

S

DANIELA

12A

 33.

FLUTUR

D

ANDREEA

12A

 34.

GERU

D

ADINA-ANTONELA

12E

 35.

GHEORGHIU

G

CRISTIAN

12B

 36.

GHEŢU

V

DIANA-GEORGIANA

12A

 37.

GHIMBĂŞANU

D.M

OANA-IUSTINA

12A

15.30-16.30

 38.

GLOD

ELENA-MĂDĂLINA

12A

 39.

GRIGORE

T.I

VASILICA

12E

 40.

HORHOCEA

G

ANDREEA-DANIELA

12A

 41.

HRISTACHE

J.E

ANDREEA-IONELA

12B

 42.

ILIE

N

CRISTINA-VALENTINA

12A

 43.

IONIŢĂ

D

AURA-MARIANA

12A

16.30-17

 44.

IORGA

E

ELENA

12B

 45.

ISAC

A

GEORGE-IANCU

12A

 

 COMISIA 1:       Prof. evaluator  ARĂDĂU CATIȚA
                           Prof. evaluator  LEONTE VASILE
 
 
Director,
Prof. Manuela-Andra IONESCU
 
 
INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI
UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE ŞI DIGITALE NR. GL_35
 
 
PROGRAMAREA CANDIDAŢILOR
COMPETENŢE LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ LA LIMBA ROMÂNĂ

SALA 2  DATA 11.06.2014 

NR. CRT.

NUME

INIŢIALA TATĂLUI

PRENUME

CLASA

INTERVAL ORAR

  1.  

JECHEAN

N

RAMONA-ELENA

12A

 

 

9-10

  1.  

JUGĂNARU

V

GEORGE-CĂTĂLIN

12B

  1.  

LAZĂR

G

LAURA-ANDREEA

12E

  1.  

LUPEA

R.

ANDREEA

12B

  1.  

MATOIANU

F

GEORGIANA

12E

  1.  

MERĂORU

N.M

COSMIN-ALIN

12E

  1.  

MIHAI

C

ANDREI-ALEXANDRU

12B

 

 

10-11

  1.  

MILAŞCU

G

NICOLETA-GEORGIANA

12B

  1.  

MOCLEAŞĂ

V

ANDREEA-MARINELA

12A

  1.  

MOLDOVEANU

T

IULIA

12E

  1.  

MUNTEANU

M

GIULIA-MARTA

12B

  1.  

MUNTEANU

M

ALINA-MĂDĂLINA

12E

  1.  

NANU

V

ALEXANDRA-VIOLETA

12E

 

 

11-12

  1.  

NECULISEANU

V

PETRU

12A

  1.  

NISTOR

I

LAURA

12A

  1.  

OLARU

M

ALINA-NADIA

12A

  1.  

PARDOS

C

BIANCA-NICOLETA

12A

  1.  

PEPELEA

A

NICOLAE

12B

  1.  

PETCU

A.B

ADELINA

12A

 

 

12-13

  1.  

PETREA

C

IULIANA-ALINA

12E

  1.  

POPA

C

MARIUS-DAN

12E

  1.  

RACEA

C

ANCA

12E

  1.  

RĂPEANU

C

SIMONA

12E

  1.  

ROŞCA

GH

NICOLETA-GEORGIANA

12B

  1.  

ROŞCA

V

GABRIELA-DIANA

12B

 

 

13.30-14.30

  1.  

ROTARU

M

GEORGIANA

12A

  1.  

ROTARU

I

ALEXANDRA

12B

  1.  

SABABEI

V.V.

LAURA-THEODORA

12E

  1.  

SANDU

F

ANDREEA-GRATZIELA

12E

  1.  

SÎNCU

GH.

ALINA-ADRIANA

12A

  1.  

SOLTAN

D

MIOARA

12A

 

 

14.30-15.30

  1.  

SPÎNU

S

STELIANA-ANCUŢA

12E

  1.  

STAN

P

ALINA-GEORGIANA

12A

  1.  

STAN

I

DARIA-GABRIELA

12A

  1.  

STAN

P

RALUCA

12E

  1.  

STRAT

M

LIVIA

12E

  1.  

ŞERBAN

P

LAURENŢIA

12E

15.30-16.30

  1.  

ŞIŞU

A

RALUCA-DANIELA

12A

  1.  

TÂNJALĂ

T

ELISABETA-CRISTINA

12A

  1.  

TUFARU

V

ALEXANDRA-GEORGIANA

12B

  1.  

ŢAPU

C

CRISTINA-TEODORA

12A

  1.  

ŢÎU

V

NINA

12E

  1.  

VAIDA

A.A

NORA-ANDREEA

12E

16.30-17

  1.  

VELCIU

N

TEODORA-BEATRICE

12B

  1.  

VIERU

S

VIOLETA-ELENA

12B

 

 COMISIA 1:       Prof. evaluator  ARĂDĂU CATIȚA
                           Prof. evaluator  LEONTE VASILE
 Director,
Prof. Manuela-Andra IONESCU

 

INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI
UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE ŞI DIGITALE NR. GL_35

 

PROGRAMAREA CANDIDAŢILOR
COMPETENŢE LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ LA LIMBA ROMÂNĂ

SALA 5  DATA 10.06.2014

NR. CRT.

NUME

INIŢIALA TATĂLUI

PRENUME

CLASA

INTERVAL ORAR

 1.

AIONOAIEI

N

BIANCA-MARIA

12C

 

 

9-10

 2.

ANGHEL

S

IONUŢ

12I

 3.

BADIU

N

VALERIA-DANIELA

12C

 4.

BAHRIM

S

BOGDAN-IOAN

12I

 5.

BĂEŞU

R

CRISTIAN

12I

 6.

BÎCÎIN

R

TEODORA

12I

 7.

BÎRLADEANU

M

CRISTINA

12I

 

 

10-11

 8.

BÎRLĂDEANU

V

SILVIA

12C

 9.

BRÂNZARU

P.P

DIANA-EMA

12I

 10.

BULIGA

GH

NARCISA

12I

 11.

BURLOIU

N

ANDREEA-MIHAELA

12I

 12.

CARAGHIULEA

M

DIANA-MĂDĂLINA

12C

 13.

CĂCIULĂ

B.M

ALEXANDRU-RAREȘ

12I

 

 

11-12

 14.

CĂLMUC

P

VALENTINA-ANDREEA

12C

 15.

CĂLMUC

P

MĂDĂLINA

12C

 16.

CĂRARE

C

VLAD

12I

 17.

CHIPIRLIU

D

ANAMARIA-ANDREEA

12C

 18.

CHIRILĂ

E

ALINA-MARINA

12I

 19.

CIOMAGA

V

GABRIELA

12C

 

 

12-13

 20.

CLĂTICI

V

MONICA

12C

 21.

COCU

T

ANDRA

12C

 22.

CREȚU

S

BOGDAN

12I

 23.

CRIȘAN

I

IOAN-ANDREI

12I

 24.

CROITORU

D

ADELINA

12I

 25.

CUCOŞ

C

ANA-CRISTIANA

12C

 

 

13.30-14.30

 26.

DAMIAN

F.C

DANIEL-VLAD

12I

 27.

DARIE

I

ANDREEA-GEORGIANA

12I

 28.

DARIE

C

CRISTINA

12I

 29.

DIMA

GH

TOADER-ADRIAN

12C

 30.

DOBROGEANU

M

CRISTINA-OANA

12I

 31.

FILIPESCU

G.D

MIRCEA-IOAN

12C

 

 

14.30-15.30

 32.

FILIPOI

M

ANDREI-COSMIN

12C

 33.

GAVRILĂ

D.I

MIHAI-SORIN

12I

COMISIA 2:       Prof. evaluator  TOFAN ONORICA-LILIANA
                                 Prof. evaluator   LUNGEANU VIOLETA
Director,
Prof. Manuela-Andra IONESCU

 

INSPECTORATUL ŞCOLAR JUDEŢEAN GALAŢI
UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE ŞI DIGITALE NR. GL_35

 

PROGRAMAREA CANDIDAŢILOR
COMPETENŢE LINGVISTICE DE COMUNICARE ORALĂ LA LIMBA ROMÂNĂ

SALA 5  DATA  11.06.2014

NR. CRT.

NUME

INIŢIALA TATĂLUI

PRENUME

CLASA

INTERVAL ORAR

 1.

GHEORGHE

P

DIANA-CRISTIANA

12C

 

 

9-10

 2.

GHEORGHE

A

ANDREI

12I

 3.

GUBAȘ

C.O

ANAMARIA

12I

 4.

HÎRLEŞTEANU

F

IULIAN

12C

 5.

IGESCU

V

LORRENA

12C

 6.

IONAŞCU

F

SIMONA-NICOLETA

12C

 7.

LÎNĂ

M

IULIA-SIMONA

12C

 

 

10-11

 8.

LOICĂ

I

DANIEL-MIHAELA

12I

 9.

MARCU

T

VICTOR

12I

 10.

MARCU

G

CRISTINA

12I

 11.

MATEI

M

IONELA-RODICA

12C

 12.

MATEI

C

COSTINA

12C

 13.

MIRON

GH

ALINA

12I

 

 

11-12

 14.

NECULA

G

ANDREEA-GEORGIANA

12C

 15.

NECULESCU

I

DIANA-IULIANA

12C

 16.

ONOFREI

GH

ANDREEA-CĂTĂLINA

12C

 17.

OPRIȘAN

D.M

ANCA-CRISTINA

12I

 18.

PATRICHE

V

CRISTINA-ROXANA

12C

 19.

POPA

V

OANA

12C

 

 

12-13

 20.

POPA

S

DIANA-RAMONA

12I

 21.

RADU

F.D

ALINA-CRISTINA

12C

 22.

SEREA

V

CRISTINA

12I

 23.

STREŞINĂ

G

OANA-SÎNZIANA

12C

 24.

TĂNĂSESCU

M

IULIA-TEODORA

12C

 25.

TOADER

A

DIANA-ALEXANDRA

12I

 

 

13.30-14.30

 26.

TOMA

M

GEORGIANA

12I

 27.

TUDOSE

M

DANIEL

12C

 28.

VÂRTOSU

I

CRISTIAN

12C

 29.

VESA

I.F

ALEXANDRU-IOAN

12I

 30.

VÎRLAN

N

ANDREEA

12I

 31.

VOICULESCU

D

BOGDAN

12I

 

14.30-15.30

 32.

ZUBAȘ

M

ANDREEA

12I

COMISIA 2:       Prof. evaluator  TOFAN ONORICA-LILIANA
                          Prof. evaluator  LUNGEANU VIOLETA
 
 
Director,
Prof. Manuela-Andra IONESCU