Bacalaureat – competente lingvistice (limbi straine) – proba scrisa

Bacalaureat – competente lingvistice (limbi straine) – proba scrisa

UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT
DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE GL_35

 LUNI, 23.06.2014, ora 11.30

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR PENTRU COMPETENŢE LINGVISTICE LA LIMBA ENGLEZĂ Proba de înţelegere a unui text audiat/ Proba scrisă

SALA 2

Nr.crt.

Numele si prenumele elevului

Clasa

1) AIONOAIEI N BIANCA-MARIA 12C
2) ANGHEL S IONUŢ 12I
3) ANGHELI M NICOLA-SORINA 12E
4) ANTOFE V RAREŞ-VLĂDUŢ 12E
5) ARGHIR – RAMONA MARIA 12B
6) ARGHIRE I OANA 12B
7) BAHRIM S  BOGDAN-IOAN 12I
8) BALOSIN C ELENA 12B
9) BĂEŞU R CRISTIAN 12I
10) BĂLĂNICĂ N GEORGIANA 12E
11) BĂNCEANU P ANDREEA-CRISTINA 12E
12) BEJAN V CRISTINA 12B
13) BÎRLĂDEANU M CRISTINA 12I
14) BÎRLĂDEANU V SILVIA 12C
15) BORŞAN D IONELA-CRISTINA 12E
16) BRÂNZARU P.P DIANA-EMA 12I
17) BRĂESCU E EDUARD-BOGDAN 12E
18) BUGIAC M FLORINA 12B
19) BUIUC D.T MIRUNA-MIHAELA 12E
20) CARAGHIULEA M DIANA-MĂDĂLINA 12C
21) CARP M ANDREEA 12B
22) CĂCIULĂ B.M ALEXANDRU-RAREȘ 12I
23) CĂRARE C VLAD 12I
 PREŞEDINTELE COMISIEI ,
PROF. Andra IONESCU

 

UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT
DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE NR. GL_35

 

LUNI, 23.06.2014, ora 11.30

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR PENTRU COMPETENŢE LINGVISTICE LA LIMBA ENGLEZĂ Proba de înţelegere a unui text audiat/ Proba scrisă

SALA 4-Cabinet fonic


Numele si prenumele elevului

Clasa

CHIPIRLIU D ANAMARIA-ANDREEA 12C
COCU T ANDRA 12C
CONDURACHE V NICOLETA 12E
COZLOVSCHI A.GH ROMINA 12B
CREȚU S BOGDAN 12I
CROITORU D ADELINA 12I
CUCOŞ C ANA-CRISTIANA 12C
DAMIAN F.C DANIEL-VLAD 12I
DARIE C CRISTINA 12I
DARIE I ANDREEA-GEORGIANA 12I
DIMA GH TOADER-ADRIAN 12C
DOBROGEANU M CRISTINA-IOANA 12I
DOGARU GH SIMONA-ANDRA 12E
DRĂGHICI C FLORENTINA-GEORGIANA 12B
DROCAN I.F MARIA-ANDREEA 12B
DUNAS V GALINA 12E
FILIPESCU G.D MIRCEA-IOAN 12C
FILIPOI M ANDREI-COSMIN 12C
FLUTUR D ANDREEA 12A
GAVRILĂ D.I MIHAI-SORIN 12I
GHEORGHE A ANDREI 12I
GHEORGHE P DIANA-CRISTIANA 12C
 PREŞEDINTELE COMISIEI,
PROF. Andra IONESCU

 

UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT
DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE GL_35

LUNI, 23.06.2014, ora 11.30

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR PENTRU COMPETENŢE LINGVISTICE LA LIMBA ENGLEZĂ Proba de înţelegere a unui text audiat/ Proba scrisă

SALA 6


Numele si prenumele elevului

Clasa

GHEORGHIU G CRISTIAN 12B
GRIGORE T.I VASILICA 12E
HÎRLEŞTEANU F IULIAN 12C
HRISTACHE J.E ANDREEA-IONELA 12B
IGESCU V LORRENA 12C
IONAŞCU F SIMONA-NICOLETA 12C
IORGA E ELENA 12B
JUGĂNARU V GEORGE-CĂTĂLIN 12B
LAZĂR G LAURA-ANDREEA 12E
LÎNĂ M IULIA-SIMONA 12C
LOICĂ I DANIEL-MIHAELA 12I
LUPEA R. ANDREEA 12B
MATEI C COSTINA 12C
MATEI M IONELA-RODICA 12C
MATOIANU F GEORGIANA 12E
MERĂORU N.M COSMIN-ALIN 12E
MIHAI C ANDREI-ALEXANDRU 12B
MILAŞCU G NICOLETA-GEORGIANA 12B
MUNTEANU M GIULIA-MARTA 12B
NANU V ALEXANDRA-VIOLETA 12E
NECULA G ANDREEA-GEORGIANA 12C
ONOFREI GH ANDREEA-CĂTĂLINA 12C
OPRIȘAN D.M ANCA-CRISTINA 12I
 PREŞEDINTELE COMISIEI,
PROF. Andra IONESCU

 

UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT
DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE GL_35

 

LUNI, 23.06.2014, ora 11.30

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR PENTRU COMPETENŢE LINGVISTICE LA LIMBA ENGLEZĂ Proba de înţelegere a unui text audiat/ Proba scrisă

SALA 8

 


Numele si prenumele elevului

Clasa

PEPELEA A NICOLAE 12B
PETREA C IULIANA-ALINA 12E
POPA C MARIUS-DAN 12E
POPA S DIANA-RAMONA 12I
RACEA C ANCA 12E
RADU F.D ALINA-CRISTINA 12C
RĂPEANU C SIMONA 12E
ROŞCA GH NICOLETA-GEORGIANA 12B
ROŞCA V GABRIELA-DIANA 12B
ROTARU I ALEXANDRA 12B
SABABEI V.V. LAURA-THEODORA 12E
SANDU F ANDREEA-GRATZIELA 12E
SPÎNU S STELIANA-ANCUŢA 12E
STAN P RALUCA 12E
STRAT M LIVIA 12E
TĂNĂSESCU M IULIA-TEODORA 12C
TOMA M GEORGIANA 12I
TUFARU V ALEXANDRA-GEORGIANA 12B
ŢÎU V NINA 12E
VAIDA A.A NORA-ANDREEA 12E
VELCIU N TEODORA-BEATRICE 12B
VIERU S VIOLETA-ELENA 12B
 PREŞEDINTELE COMISIEI,
PROF. Andra IONESCU

 

 UNITATEA ŞCOLARĂ  COLEGIUL NAŢIONAL „COSTACHE NEGRI”
COMISIA DE BACALAUREAT
DE EVALUARE A COMPETENŢELOR
LINGVISTICE GL_35

LUNI, 23.06.2014, ora 11.30

REPARTIZAREA CANDIDAŢILOR PENTRU COMPETENŢE LINGVISTICE LA LIMBA FRANCEZĂ Proba de înţelegere a unui text audiat/ Proba scrisă

SALA 12


Numele si prenumele elevului

Clasa

BADIU N VALERIA-DANIELA 12C
BÎCÎIN R TEODORA 12I
BÎCLEA P.G VERONICA 12A
BLÎNDU G ANCA 12A
CĂLMUC P VALENTINA-ANDREEA 12C
CĂLMUC P MĂDĂLINA 12C
CHIRILĂ E ALINA-MARINA 12I
CHRISTOU A ANA-MARIA 12A
CURELARU P CORNEL-ALEXANDRU 12A
DOBREA A.M. IULIAN-VLAD 12A
GLOD – ELENA-MĂDĂLINA 12A
GUBAȘ C.O ANAMARIA 12I
ILIE N CRISTINA-VALENTINA 12A
ISAC A GEORGE-IANCU 12A
JECHEAN N RAMONA-ELENA 12A
MARCU G CRISTINA 12I
MIRON GH ALINA 12I
NISTOR I LAURA 12A
OLARU M ALINA-NADIA 12A
PARDOS C BIANCA-NICOLETA 12A
PATRICHE V CRISTINA-ROXANA 12C
PETCU A.B ADELINA 12A
POPA V OANA 12C
SEREA V CRISTINA 12I
STREŞINĂ G OANA-SÎNZIANA 12C
VÎRLAN N ANDREEA 12I
ZUBAȘ M ANDREEA 12I
 PREŞEDINTELE COMISIEI,
PROF. Andra IONESCU