Bacalaureat – competente lingvistice (limbi straine) – proba orala

Bacalaureat – competente lingvistice (limbi straine) – proba orala

 

 COLEGIUL NATIONAL „COSTACHE NEGRI” GALATI
PROGRAMAREA ELEVILOR LA PROBA ORALA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE 
                                     LIMBA ENGLEZĂ- 24.06.2014
Numele si prenumele elevului Clasa Interval orar
AIONOAIEI N BIANCA-MARIA 12C 9-10
ANGHEL S IONUŢ 12I
BAHRIM S  BOGDAN-IOAN 12I
BĂEŞU R CRISTIAN 12I
BÎRLADEANU M CRISTINA 12I
BÎRLĂDEANU V SILVIA 12C
BRÂNZARU P.P DIANA-EMA 12I 10-11
CARAGHIULEA M DIANA-MĂDĂLINA 12C
CĂCIULĂ B.M ALEXANDRU-RAREȘ 12I
CĂRARE C VLAD 12I
CHIPIRLIU D ANAMARIA-ANDREEA 12C
COCU T ANDRA 12C
CREȚU S BOGDAN 12I 11-12
CROITORU D ADELINA 12I
CUCOŞ C ANA-CRISTIANA 12C
DAMIAN F.C DANIEL-VLAD 12I
DARIE I ANDREEA-GEORGIANA 12I
DARIE C CRISTINA 12I
DIMA GH TOADER-ADRIAN 12C 12-13
DOBROGEANU M CRISTINA-OANA 12I
FILIPESCU G.D MIRCEA-IOAN 12C
FILIPOI M ANDREI-COSMIN 12C
FLUTUR D ANDREEA 12A
GAVRILĂ D.I MIHAI-SORIN 12I
GHEORGHE P DIANA-CRISTIANA 12C 14-15
GHEORGHE A ANDREI 12I
HÎRLEŞTEANU F IULIAN 12C
IGESCU V LORRENA 12C
IONAŞCU F SIMONA-NICOLETA 12C
LÎNĂ M IULIA-SIMONA 12C
LOICĂ I DANIEL-MIHAELA 12I 15-16
MATEI M IONELA-RODICA 12C
MATEI C COSTINA 12C
NECULA G ANDREEA-GEORGIANA 12C
ONOFREI GH ANDREEA-CĂTĂLINA 12C
OPRIȘAN D.M ANCA-CRISTINA 12I
POPA S DIANA-RAMONA 12I 16-17
RADU F.D ALINA-CRISTINA 12C
TĂNĂSESCU M IULIA-TEODORA 12C
TOMA M GEORGIANA 12I
COMISIA DE EVALUARE: PROF.CUZI MIHAELA; PROF.ZIMINSCHI MARIANA
PRESEDINTELE COMISIEI,
PROF. ANDRA IONESCU

 

 

< />

               COLEGIUL NATIONAL „COSTACHE NEGRI” GALATI
        PROGRAMAREA ELEVILOR LA PROBA ORALA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE 
                        LIMBA ENGLEZA – 24.06.2014
Numele si prenumele elevului Clasa Interval orar
ANGHELI M NICOLA-SORINA 12E 9-10
ANTOFE V RAREŞ-VLĂDUŢ 12E
ARGHIR – RAMONA MARIA 12B
ARGHIRE I OANA 12B
BALOSIN C ELENA 12B
BĂLĂNICĂ N GEORGIANA 12E
BĂNCEANU P ANDREEA-CRISTINA 12E 10-11
BEJAN V CRISTINA 12B
BORŞAN D IONELA-CRISTINA 12E
BRĂESCU E EDUARD-BOGDAN 12E
BUGIAC M FLORINA 12B
BUIUC D.T MIRUNA-MIHAELA 12E
CARP M ANDREEA 12B 11-12
CONDURACHE V NICOLETA 12E
COZLOVSCHI A.GH ROMINA 12B
DOGARU GH SIMONA-ANDRA 12E
DRĂGHICI C FLORENTINA-GEORGIANA 12B
DROCAN I.F MARIA-ANDREEA 12B
DUNAS V GALINA 12E 12-13
GHEORGHIU G CRISTIAN 12B
GRIGORE T.I VASILICA 12E
HRISTACHE J.E ANDREEA-IONELA 12B
IORGA E ELENA 12B
JUGĂNARU V GEORGE-CĂTĂLIN 12B
LAZĂR G LAURA-ANDREEA 12E 13-14
LUPEA R. ANDREEA 12B
MATOIANU F GEORGIANA 12E
MERĂORU N.M COSMIN-ALIN 12E
MIHAI C ANDREI-ALEXANDRU 12B
MILAŞCU G NICOLETA-GEORGIANA 12B
COMISIA DE EVALUARE:
PROF. RADU ANCA-MĂDĂLINA
PROF. TERESCENCO ILONA
PRESEDINTELE COMISIEI,
PROF. ANDRA IONESCU

 

               COLEGIUL NATIONAL „COSTACHE NEGRI” GALATI
        PROGRAMAREA ELEVILOR LA PROBA ORALA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE 
                        LIMBA ENGLEZĂ – 25.06.2014
Numele si prenumele elevului Clasa Interval orar
MUNTEANU M GIULIA-MARTA 12B 9-10
NANU V ALEXANDRA-VIOLETA 12E
PEPELEA A NICOLAE 12B
PETREA C IULIANA-ALINA 12E
POPA C MARIUS-DAN 12E
RACEA C ANCA 12E
RĂPEANU C SIMONA 12E 10-11
ROŞCA GH NICOLETA-GEORGIANA 12B
ROŞCA V GABRIELA-DIANA 12B
ROTARU I ALEXANDRA 12B
SABABEI V.V. LAURA-THEODORA 12E
SANDU F ANDREEA-GRATZIELA 12E
SPÎNU S STELIANA-ANCUŢA 12E 11-12
STAN P RALUCA 12E
STRAT M LIVIA 12E
TUFARU V ALEXANDRA-GEORGIANA 12B
ŢÎU V NINA 12E
VAIDA A.A NORA-ANDREEA 12E
VELCIU N TEODORA-BEATRICE 12B 12-12,20
VIERU S VIOLETA-ELENA 12B
COMISIA DE EVALUARE:
PROF. RADU ANCA-MĂDĂLINA
PROF. TERESCENCO ILONA
PRESEDINTELE COMISIEI,
PROF. ANDRA IONESCU

 

               COLEGIUL NATIONAL „COSTACHE NEGRI” GALATI
        PROGRAMAREA ELEVILOR LA PROBA ORALA DE EVALUARE A COMPETENTELOR LINGVISTICE 
                        LIMBA FRANCEZĂ – 25.06.2014
Numele si prenumele elevului Clasa Interval orar
BADIU N VALERIA-DANIELA 12C 9-10
BÎCÎIN R TEODORA 12I
BÎCLEA P.G VERONICA 12A
BLÎNDU G ANCA 12A
CĂLMUC P VALENTINA-ANDREEA 12C
CĂLMUC P MĂDĂLINA 12C
CHIRILĂ E ALINA-MARINA 12I 10-11
CHRISTOU A ANA-MARIA 12A
CURELARU P CORNEL-ALEXANDRU 12A
DOBREA A.M. IULIAN-VLAD 12A
GLOD – ELENA-MĂDĂLINA 12A
GUBAȘ C.O ANAMARIA 12I
ILIE N CRISTINA-VALENTINA 12A 11-12
ISAC A GEORGE-IANCU 12A
JECHEAN N RAMONA-ELENA 12A
MARCU G CRISTINA 12I
MIRON GH ALINA 12I
NISTOR I LAURA 12A
OLARU M ALINA-NADIA 12A 12-13
PARDOS C BIANCA-NICOLETA 12A
PATRICHE V CRISTINA-ROXANA 12A
PETCU A.B ADELINA 12C
POPA V OANA 12A
SEREA V CRISTINA 12C
STREŞINĂ G OANA-SÎNZIANA 12C 13-14
VÎRLAN N ANDREEA 12I
ZUBAȘ M ANDREEA 12I
COMISIA DE EVALUARE:
PROF. CARAGEA AURELIA
PROF. BACIU GINA
PRESEDINTELE COMISIEI,
PROF. ANDRA IONESCU